Největší STK

v Olomouci

800 200 211

info@stknova.cz

Provozní doba

Po–Pá 7–17 hodin

800 200 211info@stknova.cz


Pomoci vyhnout se případným sankcím chtějí motoristům odborníci z nově otevřené STK v olomoucké části Holice. Nařízení vlády z jara letošního roku, které umožňovalo prodloužit původní platnost technické prohlídky až o sedm měsíců, skončilo posledním srpnovým dnem. Od září je tedy již nutné opět plnit své povinnosti v řádných termínech.

Největší a nejmodernější provozovna STK, která se nachází v areálu stavebnin BALUS, nabízí svým zákazníkům nejen komfortní prostředí tří linek a umožňující kdykoliv přijet bez předchozího objednání, ale také další benefitní služby. Samozřejmostí je příjemné prostředí příjmu s nabídkou občerstvení.

„Využijte pro svůj klid, pohodlí i ochranu v tomto náročném období STK na dálku,“ říká o ojedinělé akci ředitel STK Antonín Franc. Vozidlo je po dohodě s klientem vyzvednuto a po provedení technické prohlídky vráceno zpět na dohodnuté místo. Poskytovaná služba v okolí Olomouce není do konce roku nijak zpoplatněna.

Zásadní informace doplňuje manažerka STK: „V případě Vašeho zájmu provedeme při pravidelné technické prohlídce test tlumičů zdarma a nově naši technici před předáním vozu zajistí ochranný nástřik interiéru proti virům a bakteriím s využitím moderních nanotechnologií.“

Provozní dobu, přehled poskytovaných služeb i další užitečné odkazy naleznete na našich webových stránkách www.stknova.cz, případně využijte telefonický servis na čísle 800 200 211.